Kilka słów o nas

Firma ABAKS-SYSTEM istnieje od 1996 roku.

Od początku naszej działalności zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń. Przez wiele lat zdołaliśmy nawiązać współpracę z wieloma liczącymi się w tej części kraju przedsiębiorstwami. Wykonaliśmy setki systemów w obiektach takich jak  fabryki, hale magazynowe, szkoły, biura, supermartkety, hipermarkety, a także  obiekty  takie jak mieszkania, domy jednorodzinne, garaże i osiedla mieszkaniowe . Wiele z tych systemów było naszym indywidualnym pomysłem, czyli projektem opracowanym pod konkretne potrzeby klienta. Nasze nietuzinkowe rozwiązania pomogły wielu firmom w procesie kierowania i zarządzania kadrami, procesem technologicznym, bezpieczeństwem produkcji, ochroną mienia i życia. Odpowiedni dobór systemów (sswin, cctv, kd, rcp, p poż, sug, dso) ich wielkość oraz jakość oferowanych marek, zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa naszym klientom. Od 1996r. nieprzerwanie zapewniamy naszym klientom serwis 24h, konserwację i stały nadzór techniczny.

 

 

 

Współpracujemy z Developerami, Spółdzielniami, Wspólnotami Mieszkaniowymi i zarządcami nieruchomości.

Prowadzimy również internetową sprzedaż urządzeń systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, systemów przeciwpożarowych oraz kontroli dostępu.

Posiadamy ofertę wysokiej jakości produktów o wszechstronnych zastosowaniach, ponadto prowadzimy konsultacje techniczne w zakresie poprawności projektu i właściwego wykonania instalacji. Stanowi to przewagę firmy ABAKS-SYSTEM w postaci bardzo indywidualnego podejścia do klienta, który często potrzebuje szczegółowych i nietypowych rozwiązań do swojej firmy lub domu. Ta cecha pozwala budować z naszymi Klientami trwałe i długoterminowe relacje biznesowe.

Jeżeli potrzebują Państwo informacji, wskazówek prosimy o skontaktowanie się z naszym działem handlowym - 501599994.

 

 

 

 

Galeria

Chcesz dowiedzieć się więcej?

(81) 745 46 46 501 599 994
Skontaktuj się z nami
przyjedziemy i doradzimy najlepsze rozwiązanie
Formularz kontaktowy
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij